REKLAMAeWinner Banner

Szok! Łukasz Benz odchodzi z Canal+

Niels-Kristian Iversen, Łukasz Benz

Niels-Kristian Iversen, Łukasz Benz (fot. Marcin Szarejko)

To, co dla wielu było niewyobrażalne, stało się faktem – Łukasz Benz odchodzi z Canal+. Najbardziej rozpoznawalny reporter w środowisku żużlowym ogłosił swoją decyzję za pośrednictwem Instagrama.

To koniec pewnej epoki. Po 5 latach spędzonych w Canal+, z redakcją pożegnał się Łukasz Benz. Dziennikarz zamieścił na swoim instagramowym profilu zaproszenie na „ostatni czarny, jaki miał okazję robić”. Bohaterem materiału jest Drużynowy Mistrz Polski - Piotr Pawlicki.

Skontaktowaliśmy się z szefem działu żużlowego Canal+, Marcinem Majewskim, ale nie uzyskaliśmy komentarza w tej sprawie.

Łukasz Benz jest szanowaną postacią w środowisku żużlowym. Przez wielu uważaną za najlepszego, żużlowego reportera w kraju. Jego decyzja jest z pewnością ogromnym osłabieniem ekipy Canal+, która musi teraz wprowadzić nową postać w swoje szeregi.

Obecnie szef żużla Canal+ ma do dyspozycji Karolinę Mikołajczyk, Michała Łopacińskiego, Mateusza Kędzierskiego, Jakuba Zborowskiego, Sergiusza Ryczela, Tomasza Dryłę i Gabriela Waliszko.

inf. wlasna

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6303 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl