REKLAMAeWinner Banner

Australijczycy zmierzą się z Brytyjczykami w Perth. Woffinden gwiazdą

Tai Woffinden

Tai Woffinden (fot. Warwick Hemy)

7 grudnia w Perth reprezentacja Australii zmierzy się z ekipą Wielkiej Brytanii w towarzyskiej imprezie w ramach John Day Classic. Gwiazdą wieczoru będzie z pewnością trzykrotny mistrz świata - Tai Woffinden.

Występy Taia Woffindena w Australii to nie jest coś nowego. Już w styczniu tego roku trzykrotny mistrz świata ścigał się na obiekcie w Neerabup, gdy zdecydował się na występ w memoriale swojego ojca - Roba. Wówczas nie zaznał goryczy porażki w żadnym z sześciu wyścigów, a na podium stanął pomiędzy Cameronem Heepsem a Danielem Winchesterem.

Teraz znów Brytyjczyka będzie można ujrzeć w akcji. Tym razem w Perth, bowiem 7 grudnia w ramach John Day Classic rozegrany tam zostanie mecz pomiędzy Australijczykami, a Woffindenem i spółką. Najlepszy obecnie reprezentant Wielkiej Brytanii będzie mógł liczyć na wsparcie młodych rodaków - Jacka Smitha, którego kariera rozpoczynała się od startów na Pinjar Park - tak samo zresztą jak w przypadku Woffindena. Zaproszenie organizatorów przyjęli także Drew Kemp oraz Leon Flint.

Jak czytamy w serwisie motorplex.com.au, gospodarzy mają reprezentować m.in. Daniel Winchester, Drew Winchester, Jason Marzoli czy Frank Smart i Kobee Ziedas, choć zapewne to anonimowe postacie dla polskich kibiców.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8703 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl