REKLAMAeWinner Banner

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin charytatywnie dzieciom

Paweł Miesiąc

Paweł Miesiąc (fot. Marcin Szarejko)

Speed Car Motor Lublin po raz drugi przeprowadzi akcję „Żużlowcy dzieciom”, w której kibice będą mogli pomóc najmłodszym z Domu Dziecka. Akcja będzie mieć miejsce w jednej z lubelskich galerii na dwa dni przed Mikołajkami (4 grudnia).

W ubiegłym roku kibice Speed Car Motoru nie zawiedli i uzbierali ogromną górę prezentów. Przez dwa tygodnie można było składać dary w wyznaczonych punktach, a finał zeszłorocznej akcji odbył się w Skate Town w Lublinie.

W tym roku ponownie wśród darów zbierane są słodycze, zabawki, pluszaki czy gry planszowe. Akcja odbędzie się w środę, 4 grudnia o godz. 18:00 w Galerii Handlowej Olimp. W zamian za prezenty dla dzieci z Domów Dziecka będzie można zdobyć autografy od lubelskich żużlowców. Dodatkowo uczestnicy spotkania będą mieli okazję zmierzyć się na torze kartingowym ze swoimi ulubionymi zawodnikami.

Link do wydarzenia dostępny tutaj.

Źródło: speedwayekstraliga.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8225 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl