REKLAMAeWinner Banner

Apator odkrył plan sparingów! Na początek Motor Lublin

Jack Holder

Jack Holder (fot. Łukasz Wilk)

Choć Apator Toruń nie będzie w sezonie 2020 występować w PGE Ekstralidze, odjedzie trzy dwumecze z zespołami najlepszej ligi świata. „Anioły” opublikowały plan swoich marcowych sparingów.

Już wcześniej informowaliśmy, że 21 i 22 marca dojdzie do towarzyskich Derbów Pomorza, a Apator Toruń dwukrotnie zmierzy się z MRGARDEN GKM-em Grudziądz. Teraz okazuje się, że Tomasz Bajerski zaplanował dla swoich podopiecznych ściganie spod taśmy już wcześniej.

Dokładnie o tydzień wcześniej, gdyż 14 i 15 marca mają odbyć się sparingi Apatora ze Speed Car Motorem Lublin. Z kolei tuż po pojedynkach z Grudziądzem, 24 i 26 marca, „Anioły” sprawdzą się na tle beniaminka PGE Ekstraligi – PGG ROW-u Rybnik.

Warto pamiętać, że to plan wstępny, uzależniony przede wszystkim od pogody, jaka towarzyszyć nam będzie w marcu 2020. Choć we wszystkich przypadkach zaplanowano dwumecze na obu torach, na dzień dzisiejszy ciężko także mówić o tym, który zespół będzie gospodarzem jako pierwszy.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9502 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl