REKLAMAeWinner Banner

Kto będzie trenerem Wybrzeża w sezonie 2020?

Mirosław Berliński, Robert Chmiel

Mirosław Berliński, Robert Chmiel (fot. Arkadiusz Buczyński)

Wybrzeże Gdańsk nadal nie potwierdziło nazwiska trenera swojej ligowej drużyny na sezon 2020. Jak się okazuje, wcale nie jest przesądzone, że rolę tę dalej pełnić będzie Mirosław Berliński.

Berliński jest trenerem pierwszej drużyny od wiosny 2018 roku, kiedy to przejął stery po rezygnacji Lecha Kędziory. Nie był to jednak udany czas dla Wybrzeża. Gdańska drużyna ani razu pod wodzą obecnego szkoleniowca nie awansowała do fazy play-off Nice 1. Ligi Żużlowej.

Jak donosi portal sport.trojmiasto.pl, pozostanie Mirosława Berlińskiego w Wybrzeżu jest przesądzone. Wątpliwości dotyczą roli, którą powinien pełnić. Możliwy jest scenariusz, w którym skupi się on na szkoleniu młodzieży bądź wróci do roli kierownika drużyny, a prowadzenie ligowego zespołu przejmie ktoś inny.

Pozbyliśmy się najsłabszych ogniw w zespole i zastąpiliśmy je mocniejszymi. Ja będę oczekiwał od tej drużyny awansu do finału play-off. Jeśli chodzi o szkoleniowca, nic nie jest przesądzone. Rozpatrujemy różne opcje i różne koncepcje. Nie ma presji czasu, a chcemy najlepszego rozwiązania, bez nieprzemyślanych ruchów – powiedział Tadeusz Zdunek.

Źródło: sport.trojmiasto.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.031 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl