REKLAMAeWinner Banner

Leon Madsen przejdzie dwie operacje. Pierwsza w ten piątek

Leon Madsen

Leon Madsen (fot. Patryk Kowalski)

Późna jesień to dla żużlowców nie tylko czas odpoczynku po sezonie i negocjacjach transferowych na przyszły rok. Część z nich wykorzystuje ten moment, by doprowadzić do ładu swój stan zdrowia. Przykładem takiego zachowania jest Leon Madsen.

Duńczyk już w październiku przeszedł operację dwóch uszkodzonych dysków kręgosłupa, co miało zmniejszyć ból związany z urazem. Okazuje się, że tamten zabieg nie przyniósł spodziewanego efektu, więc Madsen w tym samym celu pójdzie pod nóż jeszcze raz.

W piątek stanem zdrowia wicemistrza świata zajmą się lekarze z kliniki w Bydgoszczy. – Mam nadzieję, że to pomoże na mój problem z plecami. Rozmawiałem z doktorem z Bydgoszczy kilka tygodni temu i to, co mówił, brzmiało optymistycznie. On wierzy, że to zadziała – tłumaczył Leon Madsen w rozmowie z oficjalną stroną cyklu Grand Prix.

– To nowa metoda leczenia. Polega na przypaleniu tych małych zakończeń nerwowych, które wysyłają do mózgu informację o bólu. Dzięki temu nic nie czujesz. Ból może powrócić po roku-dwóch albo wcale – tego nie wiadomo. Najważniejsze, że to pomoże na tę chwilę.

Jeszcze przed Bożym Narodzeniem Madsen przejdzie kolejny zabieg. Wówczas chodzić ma o usunięcie metalowych elementów z kostki żużlowca. To pozostałości po urazie z 2005 roku, a jeden z tegorocznych upadków spowodował ich przesunięcie.

Źródło: speedwaygp.com


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9677 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl