REKLAMAeWinner Banner

Kolejny wychowanek „Jaskółek” dołączył do Motoru Lublin

Grzegorz Rempała

Grzegorz Rempała (fot. Mirosław Zelek)

W ostatnim czasie informowaliśmy, że do sztabu szkoleniowego Speed Car Motoru Lublin dołącza Stanisław Burza. Okazuje się, że nie do końca do Macieja Kuciapy, ale nadal Burza będzie ogrywał ważną rolę.

Stanisław Burza w ostatnim czasie parafował dwa kontrakty. Zawodnicza umowę podpisał w drugoligowym Rzeszowskim Towarzystwie Żużlowym, zaś dodatkowo dołączył do Speed Car Motoru Lublin, gdzie miał pełnić rolę trenera młodzieży. Okazuje się jednak, że w zespole z PGE Ekstraligi będzie on pełnił zupełnie inną rolę, niż ta o której mówiono. - Nie wiem skąd ta informacja się ujawniła. Stanisław Burza przychodzi do drużyny Motoru Lublin jako osoba, która będzie pomagała przy sprzęcie i gdzieś tam będzie obecna z tą młodzieżą, ale nie jako trener - mówił Jakub Kępa w audycji Pięć Jeden.

Okazuje się, że nie jest to jedyny wychowanek Unii Tarnów, który związał się z lubelskim Motorem. Oprócz Stanisława Burzy do szóstej drużyny minionego sezonu dołącza także Grzegorz Rempała. Dwukrotny Drużynowy Mistrz Polski (2004, 2005), którego karierę czynnego zawodnika przerwała kontuzja kręgosłupa będzie indywidualnym opiekunem jednego z zawodników. - Nam na pewno są potrzebni tacy ludzie jak np. Stanisław Burza czy Grzegorz Rempała, który dołącza do zespołu i też po części będzie przy młodzieży, ale w głównej mierze będzie opiekował się Oskarem Boberem. Im więcej takich ludzi w zespole tym mam nadzieję, że z roku na rok nasze wyniki będą coraz lepsze.

Trenerem pierwszej drużyny oraz szkółki żużlowej będzie Maciej Kuciapa. Stworzy on najpewniej duet z Jackiem Ziółkowskim, który pełni rolę menedżera drużyny.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9909 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl