Bilety na 2020 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski

Stadion Olimpijski (Wrocław)

Stadion Olimpijski (Wrocław) (fot. Patryk Kowalski)

Wrocławski klub poinformował kibiców o planach sprzedaży biletów na 2020 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski, które po raz drugi z rzędu odbędą się na Stadionie Olimpijskim.

Posiadacze karnetów na mecze PGE Ekstraligi BETARD Sparty Wrocław będą mogli kupić wejściówki od 30 stycznia. Z kolei sprzedaż otwarta rozpocznie się 4 lutego. W ubiegłym roku we wrocławskiej rundzie FIM SGP najlepszy był Bartosz Zmarzlik, który później sięgnął po tytuł mistrza Świata

Przedsprzedaż biletów na 2020 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski dla posiadaczy karnetów na domowe mecze BETARD Sparty Wrocław w sezonie 2020 PGE Ekstraligi rozpocznie się 30 stycznia 2020 roku o godz. 13.00 i potrwa do 3 lutego. Bilety te będzie można nabywać tylko online na stronie https://bilety.wts.pl.

Z kolei ogólnodostępna sprzedaż biletów na 2020 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozpocznie się 4 lutego 2020 roku, o godz. 13:00. Bilety dostępne będą na https://bilety.wts.pl oraz w punktach stacjonarnych: wybranych salonach Kolporter i Empik w całym kraju (lista punktów dostępna jest tutaj).
 źródło: speedwayekstraliga.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7101 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl