REKLAMAeWinner Banner

Zawodnik Wilków Krosno z dziką kartą na GP w Togliatti

Jewgienij Sajdullin

Jewgienij Sajdullin (fot. Mateusz Biskup)

Nietypowo, bo od rund: trzeciej, czwartej, piątej i szóstej rozpoczęło się przedstawianie „dzikich kart” na tegoroczny cykl Grand Prix IMŚ Gladiatorów. Wszystkie wymienione imprezy zostaną rozegrane w Rosji.

Pierwszy weekend finałowy zaplanowano na 1–2 lutego w kazachskich Ałmatach. Następnie żużlowcy udadzą się do Rosji. 8 i 9 lutego najlepsi lodowi gladiatorzy świata wystąpią na doskonale znanym z letnich imprez stadionie im. Anatolija Stiepanowa w Togliatti, a 15 i 16 lutego – w Szadryńsku na południowym zachodzie Syberii.

Z podstawową, piętnastoosobową stawką cyklu można się zapoznać TUTAJ. Podobnie jak w „letnim” Grand Prix, obsadę każdorazowo uzupełnia jeden żużlowiec z „dziką kartą” oraz dwaj zawodnicy rezerwy toru.

Rundy w Togliatti z zainteresowaniem śledzić będą mogli kibice Wilków Krosno, gdyż „dziką kartę” na ten weekend otrzymał ich zawodnik – urodzony w 2000 roku Jewgienij Sajdullin. Rezerwowymi będą z kolei Sawelij Wedianow i Władimir Fadiejew.

W Szadryńsku z dziką kartą wystąpi Konstantin Kolenkin. Rolę rezerwy toru przyznano Dmitrijowi Borodinowi i Jurijowi Olejnikowi.

Źródło: FIM


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9612 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl