REKLAMAeWinner Banner

Beniaminek PGE Ekstraligi rusza ze sprzedażą karnetów

Kibice ROW-u (Rybnik)

Kibice ROW-u (Rybnik) (fot. Arkadiusz Siwek)

W środę, 15 stycznia w rybnickim klubie rozpoczyna się sprzedaż karnetów na sezon 2020, w którym ekipa PGG ROW ponownie będzie rywalizowała na torach PGE Ekstraligi. 

- Wzorem lat ubiegłych karnety obowiązują na wszystkie spotkania fazy zasadniczej sezonu oraz wszystkie imprezy młodzieżowe oraz spotkania sparingowe - mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik.

CENY KARNETÓW:
Amfiteatr ulgowy (emeryci, renciści, uczniowie i studenci do 25 roku życia) - 210 zł
Amfiteatr normalny  - 280 zł
Trybuna kryta - 420 zł

Przy okazji warto wspomnieć jak będą wyglądały w tym sezonie ceny biletów jednorazowych na poszczególne spotkania Rekinów. Za bilet ulgowy na amfiteatr zapłacimy 30 złotych, a bilet normalny - 40 złotych. Za wejściówkę na trybunę krytą zapłacimy 60 zł. Cena ta obowiązuje wszystkich - także dzieci w każdym wieku. Co ważne, zmianie uległa granica wieku dla dzieci, które na stadion przy Gliwickiej 72 wchodzą za darmo - teraz darmowe wejście mają dzieci do lat 10. 

Karnety póki co można kupować w siedzibie klubu na stadionie przy ul. Gliwickiej 72 od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16, ale wkrótce mają się także pojawić w sprzedaży w sklepie internetowym ROW-u.

UWAGA! Karnety nie są imienne, a numer PESEL, który kupujacy musi podać przy zakupie, jest tylko i wyłącznie zabezpieczeniem na wypadek organizacji przez klub imprezy podwyższonego ryzyka, kiedy to musi być prowadzona identyfikacja kibiców.

Źródło: row.rybnik.com.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9759 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl