REKLAMAeWinner Banner

Zapadła decyzja odnośnie domowych spotkań Unii Kolejarz

Kacper Pludra

Kacper Pludra (fot. Krzysztof Szpak)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz nie będzie rozgrywała swoich domowych spotkań w niedzielne popołudnie. To już oficjalna decyzja, która została przekazana do publicznej wiadomości.

Fuzja Unii Leszno z Kolejarzem Rawicz od początku oznaczała, że oba kluby nie będą swoich domowych spotkań rozgrywać w tym samym dniu. Nie inaczej będzie w sezonie 2020, bowiem Stainer Unia Kolejarz Rawicz poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że konfrontacje ligowe na obiekcie im. Floriana Kapały odbywały się będą w sobotę, zatem dzień po albo dzień przed meczami Drużynowego Mistrza Polski.

To oznacza, że do rozpoczęcia ligowego sezonu w Rawiczu pozostało osiemdziesiąt dni. Podopieczni Romana Jankowskiego rozpoczną 2. Ligę Żużlową na swoim torze pojedynkiem z Wilkami Krosno (4 kwietnia), by niespełna miesiąc później gościć specHouse PSŻ Poznań. Dwukrotnie w Rawiczu powalczą o punkty w czerwcu - 13.06, gdy przyjedzie RzTŻ Rzeszów i 27.06, gdy pojawi się niemiecki debiutant z Wittstock. Runda zasadnicza zakończona zostanie 1 sierpnia z Kolejarzem Opole.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7659 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl