REKLAMAeWinner Banner

Pięć sparingów Ostrovii. Szwecja zawita na tradycyjny obóz do Ostrowa

Antonio Lindbäck

Antonio Lindbäck (fot. Patryk Kowalski)

Jeśli tylko warunki atmosferyczne pozwolą to już za półtora miesiąca w Ostrowie Wielkopolskim znów zawarczą żużlowe motocykle. Mariusz Staszewski chce, aby jego ekipa wyjechała na tor już piątego marca.

Do Ostrowa Wielkopolskiego tradycyjnie nie przyjadą wyłącznie żużlowcy miejscowej Ostrovii. Gospodarze udostępnią swój owal także reprezentacji Szwecji, która do Polski zawita 15 marca. Ekipa Trzech Koron miałaby być jednym ze sparingpartnerów podopiecznych Mariusza Staszewskiego. – Plan sparingów już jest. Jeśli pogoda nie pokrzyżuje nam założeń, to odjedziemy co najmniej pięć meczów kontrolnych przed startem rozgrywek ligowych. Terminy są już też ustalone i oby tylko pogoda była w marcu tak łaskawa, jak teraz. Chciałbym wyjechać na tor w granicach 5 marca, bo po zgrupowaniu reprezentacji Szwecji w Ostrowie, planujemy 15 marca odjechać z nimi mecz sparingowy – tłumaczy trener Staszewski na łamach klubowego serwisu.

Jak czytamy na tzostrovia.pl: Szwedzi zawitają do Ostrowa 13-14 na dwudniowe zgrupowanie, które zakończy się sparingiem z Arged Malesa TŻ Ostrovią w niedzielę, 15 marca. – W środę 18 marca zaplanowałem sparing w Rybniku, a dzień później ROW przyjedzie do nas na rewanż – dodaje trener Staszewski.

Kolejne mecze sparingowe zaplanowane są na piątek, 27 marca w Ostrowie z Falubazem Zielona Góra, a rewanż na torze klubu z PGE Ekstraligi, dzień później. – Tutaj terminy mogą się przesunąć o jeden dzień, a wszystko zależy od meczu Północ-Południe – zaznacza Mariusz Staszewski.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9925 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl