Tadeusz Zdunek: Transmisje z meczów przynoszą wiele korzyści

Tadeusz Zdunek i Mikkel Bech

Tadeusz Zdunek i Mikkel Bech (fot. Arkadiusz Buczyński)

Nie tylko kibice, ale także i kluby żużlowe cieszą się z nowego nabywcy praw do transmisji zawodów ligowych 1. Ligi Żużlowej w sezonie 2020. Jednym z tych, którzy są zadowoleni z wyboru jest Tadeusz Zdunek.

Rozgrywki zaplecza PGE Ekstraligi na pięć najbliższych lat trafiły w ręce Platformy Canal+ i tym samym mecze 1. Ligi Żużlowej będziemy oglądać na antenie nSport+. Tadeusz Zdunek w swoim cyklu artykułów publikowanych na stronie gdańskiego Wybrzeża publikuje: - Cieszę się z tego, że władze żużla doszły do consensusu w sprawie transmisji telewizyjnych i że żużel będzie właśnie w Canal +. Ten kanał od długiego czasu pokazuje już żużel i w mojej ocenie koncentracja wszystkich wydarzeń żużlowych w jednym miejscu jest dobra. To płatny kanał, jednakże wielu kibiców żużla już go wykupiło, a teraz dojdą jeszcze fani chcący oglądać I ligę.

Gdańszczanie bardzo szybko trafią do szklanych odbiorników. Władze zdecydowały, że drużynę Mirosława Berlińskiego ujrzymy w akcji na antenie nSport+ już w drugiej kolejce, kiedy to Krystian Pieszczek i spółka udadzą się do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie 19 kwietnia (niedziela) czekać będzie na nich Ostrovia z Grzegorzem Walaskiem, Nicolaiem Klindtem i Tomaszem Gapińskim na czele. - W poprzednich sezonach mecze z Gdańska miały bardzo dobrą oglądalność, między innymi dzięki temu telewizja przyjechała do nas na wszystkie spotkania w 2019 roku. Osobiście bym chciał, by nadal większość naszych meczów była transmitowana. Będzie to dowód, że zbudowaliśmy ciekawą drużynę i oznaczało, że walczymy o wysokie cele. Nie odbierze nam to kibiców, jak tylko będziemy jechali dobrze - wówczas będą oni przychodzili na stadion. Transmisje z meczów przynoszą wiele korzyści - tych niepoliczalnych wprost jak reklama jaką zapewniamy sponsorom, ale także tych policzalnych wynikających z umowy zawartej przez Polski Związki Motorowy.

Dla nas nie jest problemem to, że stacja telewizyjna narzuci swoje standardy, które będziemy musieli spełnić by transmisja była na jak najwyższym poziomie. Będziemy musieli je spełnić i to normalne, każdy chce dbać o jak najwyższą możliwą jakość. Cieszy fakt, że już dziś znamy plan transmisji na pierwsze dwie kolejki. Dzięki temu będziemy mogli ze spokojem promować mecze znając daty ich rozegrania odpowiednio wcześniej. W ubiegłych latach tego brakowało. Teraz mam nadzieję będzie inaczej.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7538 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl