REKLAMAeWinner Banner

Gorzowianie uspokajają. Piotr Paluch zostaje w Stali

Piotr Paluch

Piotr Paluch (fot. Roman Biliński)

Początek weekendu zdominowany został przez transferową informację z obozu specHouse PSŻ-u Poznań. W zasadzie ciężko jednak mówić o „transferze”. Nowy trener „Skorpionów” będzie łączył swoje obowiązki w stolicy Wielkopolski z dotychczasową pracą.

Oficjalnie wiemy już, że szkoleniowcem SpecHouse PSŻ-u Poznań w sezonie 2020 będzie Piotr Paluch. To pewna nowość, gdyż popularny „Bolo” do tej pory w różnych rolach pracował przede wszystkim w macierzystym ośrodku z Gorzowa Wielkopolskiego.

Ostatnio niespełna 50-letni trener koncentrował się na pracy z młodzieżą. W sezonie 2019 pod jego okiem duże postępy poczynili między innymi Mateusz Bartkowiak czy Wiktor Jasiński, a w klasie 250cc z sukcesami ścigał się Oskar Paluch. Gorzowscy kibice mogli zacząć się zastanawiać, czy podjęcie pracy w Poznaniu oznacza, że Piotr Paluch opuści swoich dotychczasowych podopiecznych.

Wątpliwości szybko zostały rozwiane przez Stal. Piotr Paluch połączy swoje nowe i dotychczasowe obowiązki. Można to porównać do sytuacji Romana Jankowskiego, który na co dzień szkoli młodzież Unii Leszno, a w weekendy prowadzi rezerwy tego klubu w meczach ligowych.

Źródło: fb/StalGorzow1947


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0709 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl