REKLAMAeWinner Banner

Oficjalnie: Poznaliśmy trenera i kapitana Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego!

Janusz Stachyra

Janusz Stachyra (fot. Mateusz Biskup)

Janusz Stachyra został trenerem Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego na sezon 2020. Szkoleniowiec został przedstawiony podczas piątkowej prezentacji drużyny.

Urodzony w 1960 roku szkoleniowiec z Rzeszowem związał niemal całą swoją karierę zawodniczą. Barw miejscowej Stali bronił w latach 1981–1993 i 1997–2000. Janusz Stachyra w sezonie 2019 miał także prowadzić drużynę Stali Rzeszów w Nice 1. Lidze Żużlowej, jednak ta nie otrzymała licencji i ostatecznie całkowicie upadła.

Teraz w składzie reaktywowanej ekipy z Podkarpacia znajduje się jego syn Dawid, który wznawia karierę żużlową. Z kolei Janusz Stachyra obejmie funkcję pierwszego trenera.

Przedstawienie Janusza Stachyry podczas prezentacji drużyny to już druga taka informacja w dniu dzisiejszym. Kilka godzin wcześniej SpecHouse PSŻ Poznań poinformował o zatrudnieniu Piotra Palucha.

Ponadto kibice wybrali kapitana Rzeszowskiego Towarzystwa Speedwaya na sezon 2020. Został nim medialny podopieczny portalu speedwaynews.pl, Patryk Rolnicki!

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.4291 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl