Południowi sąsiedzi przegrali z pogodą. IM Czech odwołane w całości

Motocykl do ice speedwaya

Motocykl do ice speedwaya (fot. Michał Krupa)

Cztery rundy Indywidualnych Mistrzostw Czech w ice speedwayu zaplanowano na zimę 2019/20. Wiemy już, że nie uda się rozegrać ani jednej. Nasi południowi sąsiedzi odwołali właśnie dwie ostatnie odsłony zmagań.

Na samym początku stycznia odwołano zawody w Koprzywnicy, a w ubiegłym tygodniu – w Opatovicach nad Labem. Pierwotny plan zakładał, że 25 stycznia w Račicach i 26 stycznia w Holicach v Čechách odbędą się dwie rundy kończące cykl.

Długo wyczekiwana zima jednak nie nadeszła, co wymusiło odwołanie również tych rund. Jakiekolwiek przekładanie tych imprez nie miało większych szans powodzenia, gdyż Czesi ścigają się tylko na naturalnych akwenach.

Naszym południowym sąsiadom pozostaje tylko dalsze wyczekiwanie upragnionego ochłodzenia. Dopiero jeśli pojawi się trwały mróz, będzie można ewentualnie mówić o tym, by zorganizować zawody w innym terminie.

Źródło: speedwayfakta.cz


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7246 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl