Ośmiu zawodników z nominacjami do IM Czech. Wśród nich jeźdźcy klubów z: Zielonej Góry, Rybnika, Krosna i Wittstock

Jan Kvěch

Jan Kvěch (fot. Wojta Zavřel)

Tylko dwie rundy będą liczyły Indywidualne Mistrzostwach Czech w sezonie 2020. Poznaliśmy nazwiska ośmiu uczestników, którzy już są pewni swojego udziału w tym czempionacie. Na starcie pojawi się wielu zawodników związanych z polskimi klubami.

Pierwsza nominacja do tegorocznego cyklu trafiła w ręce złotego medalisty Indywidualnych Mistrzostw Czech - Václava Milíka. Nowy nabytek KS ROW Rybnik w ubiegłym sezonie w krajowych mistrzostwach nie stracił nawet jednego punktu i w pokonanym polu pozostawił m.in. Eduarda Krčmářa (Wilki Krosno) oraz Jana Kvěcha (Stelmet Falubaz Zielona Góra).

Oni także są już pewni, że 2 maja pojawią się w Svitavach. Obie rundy mistrzostw Czech do swojego kalendarza zapisać mogą także: Hynek Štichauer, Zdeněk Holub, Zdeněk Simota oraz Martin Málek i Ondřej Smetana. Jedno miejsce w obsadzie przewidziane jest dla zawodnika z dziką kartą, wobec czego zostało do obsadzenia siedem miejsc i po dwie dla rezerwowych na poszczególne rundy.

Drugi finał IM Czech zaplanowany został na 2 września w Pilznie.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.01 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl