REKLAMAeWinner Banner

Rawickie „Niedźwiadki” zaprezentowane

Żużel amatorski

Żużel amatorski (fot. Dorota Wiśniewska)

W minioną sobotę w Rawiczu miała miejsca oficjalna prezentacja miejscowej drużyny... amatorów! Ekipa spod znaku Niedźwiadka ogłosiła nie tylko nazwiska tegorocznej kadry, ale także zaprezentowała jednakowe kombinezony.

W kadrze Amatorskiego Klubu Żużlowego z Rawicza znalazło się jedenastu zawodników. O sile drużyny stanowić będą m.in. Mateusz Durkowiak oraz Jarosław Loman. Pierwszy z nich wraca do jazdy po złamaniu kręgosłupa podczas jednych z zawodów amatorskich minionego sezonu, zaś Loman to były zawodnik klubów z Leszna (1986-87) oraz z Krosna (1988-90). Silnym punktem AKŻ-u Rawicz być powinien także Artur Piotrowski.

Miejscowi do swojej dyspozycji będą mieć także: Tomasza Kowalskiego, Artura Piotrowskiego, Przemysława Gruszczyńskiego, Przemysława Lomana, Wojciecha Mazurkiewicza, Dominika Picza, Pawła Wójcika oraz Jarosława Rejka. - Nasza kadra to mieszanka najróżniejszych zawodów, od kierowców, przez lakierników po specjalistów IT - śmieje się jeden z zawodników.

Głównym celem rawickiej drużyny jest dobra zabawa w gronie pasjonatów żużla i promocja dyscypliny - zarówno w Rawiczu, jak i również w kraju. I choć amatorski speedway to tylko wspomniana zabawa to ekipa z Wielkopolski postawiła kolejny krok ku profesjonalizmowi i będzie w tym roku ścigać się w jednakowych kombinezonach. Można je ujrzeć poniżej, choć prezentowana ekipa jest niekompletna. - Nie wybudzili się jeszcze ze snu zimowego - śmieją się koledzy.

źródło: inf. własna

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0175 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl