REKLAMAeWinner Banner

Liga szwedzka ze sponsorem tytularnym i nową nazwą najwyższej klasy rozgrywkowej

Andreas Jonsson

Andreas Jonsson (fot. Jarosław Pabijan)

W środowe popołudnie ogłoszona została nowa umowa Elit Spedway Sweden (ESS) z firmą BAUHAUS, która najbardziej znana jest ze wspierania kariery Andreasa Jonssona. Nowa umowa daje wiele korzyści.

Mikael Teurnbrg (menedżer ds. marketingu w ELit Speedway Sweden) wypracował porozumienie, którego zwieńczeniem jest pozyskanie przez władze szwedzkiej Elitserien sponsora tytularnego. Została nim firma BAUHAUS, a nowa nazwa najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju Trzech Koron od dziś brzmi: BAUHAS-ligan. - Czuję dumę i szczęście, że mogę sprowadzić tak dużą firmę jaką jest BAUHAUS jako głównego partnera szwedzkiej Elitserien na sezon 2020. Nowa umowa zostaje zawarta na rok czasu z opcją przedłużenia i na pewno zwiększa zainteresowanie szwedzkimi rozgrywkami - mówi Teurnberg w komunikacie prasowym.

Nowy sponsor tytularny Elitserien już od lat zaangażowany jest w speedway. Oprócz wspierania Andreasa Jonssona w 2018 roku wystawiali oni swój team w rozgrywkach Speedway Best Pairs, którego członkiem był nie tylko Jonsson, ale również Jacob Thorssell i Wiktor Lampart. Zespół jednak znaczącej roli nie odegrał i zajął ostatnie miejsce. - To wspaniałe, że umacniamy naszą obecność na szwedzkich torach żużlowych. Wspieranie popularnego dla publiczności sportu, który budzi emocje i angażuje jest świetną sprawą. Dzięki tej współpracy możemy być zaangażowany w rozwój szwedzkiego sportu i się z tego cieszymy - mówi dyrektor marketingu BAUHAUS - Johan Saxne.

Walka o medale Drużynowych Mistrzostw Szwecji ruszy 5 maja. Tego nia rozegrane zostaną spotkania w Motali (Piraterna vs Lejonen Gislaved), Vetlandzie (Vetlanda Speedway vs Masarna Avesta), Kumli (Indianerna vs Västervik Speedway), Eskilstunie (Smederna vs Dackarna Målilla). Ostatnia runda fazy zasadniczej zaplanowana została na 25 sierpnia.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.5435 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl