REKLAMAeWinner Banner

Truly.work Stal na obozie przygotowawczym. W planach m.in. 7-kilometrowy zjazd na sankach

Mateusz Bartkowiak

Mateusz Bartkowiak (fot. Arkadiusz Buczyński)

Szpindlerowy Młyn na północy Czech – to miejsce, w którym ostatnie dni spędzają żużlowcy truly.work Stali Gorzów. Zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym wyjechali na obóz przygotowawczy przed sezonem 2020.

Jak w większości takich przypadków, dla sztabu szkoleniowego obóz jest bardziej okazją na skontrolowanie przygotowań swoich podopiecznych do sezonu niż faktycznym kluczowym elementem zimowych treningów. - Celem tego wyjazdowego zgrupowania jest przede wszystkim wytworzenie bardzo dobrej atmosfery wśród zawodników, która i tak już jest naprawdę świetna  mówił dyrektor zarządzający klubu, Tomasz Michalski, dla oficjalnej strony  internetowej klubu.

- Integracja i jeszcze raz integracja – na to nastawiony jest obóz, gdyż trudno mówić o stricte budowaniu formy na pięciodniowym wyjeździe, choć i ta pewnie wzmocni się dzięki temu. My chcieliśmy po prostu zbudować zespół i to się tutaj teraz odbywa. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że są z nami wszyscy chłopacy, wraz z Marcusem Birkemose oraz czwórką naszych juniorów – dodał Michalski.

Zajęcia przygotowane przez trenera Stanisława Chomskiego opierają się głównie na narciarstwie. - Nasz dzień rozpoczyna się od śniadania, po którym idziemy w góry. Tam mamy świetnie przygotowane trasy zjazdowe, przy doskonałej pogodzie. Oprócz nart, tory bobslejowe, saneczkowe i skutery śnieżne – wymienił szkoleniowiec.

Ponadto w planach są bardziej klasyczne zajęcia – nastawione na treningi siły i wytrzymałości, koordynacji i równowagi. Sztab szkoleniowy przygotował dla zawodników także wyprawę w góry zakończoną… siedmiokilometrowym przejazdem na sankach.

- Standard tegorocznego obozu w porównaniu do zeszłorocznego jest o wiele wyższy. Pan prezes Marek Grzyb stanął na wysokości zadania, rezerwując tak dobre miejsce do zorganizowania tego obozu. W tym miejscu należą się dla niego duże słowa uznania – dodał trener Chomski. A czy wyższy standard przełoży się na lepsze wyniki w PGE Ekstralidze? W 2019 roku truly.work Stal Gorzów ligowego bytu broniła w barażach.

A jak Twoim zdaniem gorzowianie wypadną w najbliższym sezonie? Szukasz miejsca, gdzie można legalnie obstawiać wyniki PGE Ekstraligi? Zobacz ranking polskich bukmacherów internetowych w 2020 r.

Do sezonu 2020 truly.work Stal Gorzów przystąpi wzmocniona Nielsem-Kristianem Iversenem, który zastąpił słabo spisującego się Petera Kildemanda. W składzie zabraknie także Rafała Karczmarza, który zdecydował się na zawieszenie kariery.

Źródło: stalgorzow.pl

Które miejsce w rozgrywkach PGE Ekstraligi zajmie truly.work Stal Gorzów?


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.7317 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl