REKLAMAeWinner Banner

Znamy pierwszych uczestników Memoriału Edwarda Jancarza

Szymon Woźniak

Szymon Woźniak (fot. Krzysztof Szpak)

22 marca w Lesznie zainaugurowany zostanie sezon żużlowy w naszym kraju. Niespełna tydzień później czekają nas kolejne imprezy, a wśród nich m.in. Memoriał Edwarda Jancarza.

W ostatnią sobotę marca na brak żużlowych emocji narzekać nie będziemy. Ze sparingowego harmonogramu wynika, że rozegranych zostanie na pewno pięć meczów kontrolnych. Oprócz tego czeka nas Super Mecz w Bydgoszczy z udziałem żużlowców miejscowej Polonii i Fogo Unii Leszno, a także zmagania w niemieckim WIttstock w ramach imprezy Der Hammer.

Kolejnym ośrodkiem żużlowym, który zorganizuje tego dnia ściganie jest truly.work Stal, gdzie zaplanowana została następna edycja Memoriału im. Edwarda Jancarza. Udział w imprezie wezmą przede wszystkim reprezentanci miejscowej drużyny. - W turnieju na pewno wystartuje piątka seniorów gorzowskiej Stali - to możemy już oficjalnie potwierdzić - mówi na łamach klubowego serwisu Tomasz Michalski. Tym samym kibice już wiedzą, że w obsadzie znajdą się: Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Szymon Woźniak oraz Anders Thomsen i Niels-Kristian Iversen.

W ostatnich latach memoriałowe ściganie w Gorzowie wygrywali m.in. Patryk Dudek (2016, 2017) czy Przemysław Pawlicki (2019), a na podium stawali również m.in. Matej Žagar, Nicki Pedersen czy Jarosław Hampel. - Prowadzimy jeszcze kilka rozmów z czołowymi zawodnikami naszej krajowej ligi. Lista startowa jest już prawie że dopięta. Zaprezentujemy ją kibicom już niebawem. Możemy zapewnić, że jeśli chodzi o siłę stawki, nie będzie ona odbiegała od tej, co mieliśmy w poprzednich edycjach Memoriału Edwarda Jancarza – dodaje Michalski.

- Oprócz widowiska sportowego, które zapewni turniej upamiętniający naszą legendę, będzie zorganizowane tzw. „energetyczne miasteczko”, które postawione zostanie przez jednego z naszych partnerów. Będzie to ciekawa atrakcja dla wszystkich, którzy chcą jeszcze czegoś doznać oprócz emocji na trybunach. O szczegółach mówić będziemy już niebawem, ale możemy zdradzić, że miasteczko będzie przeznaczone dla ludzi w każdym wieku. Dla siebie znajdą coś zarówno najmłodsi, jak i ci starsi. Mamy jeszcze kilka innych ciekawych planów podczas memoriału, ale zostawiamy to na razie w tajemnicy – kończy Tomasz Michalski.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.855 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl