REKLAMAeWinner Banner

Drwęca rozpoczęła budowanie składu. Z kontraktem m.in.... Ząbik

Speedrower

Speedrower (fot. Patryk Kowalski)

Drwęca Kaszczorek jest kolejnym klubem, który rozpoczął proces zgłaszania zawodników do sezonu 2020. Klub z Torunia miał to uczynić znacznie później, ale część kontraktów parafował już teraz.

Drwęca Kaszczorek jest jednym z trzech beniaminków w speedrowerowej Ekstralidze. Będzie to zespół stanowiący tzw. rezerwy dla TSŻ-u Toruń i rozgrywające swoje mecze właśnie na obiekcie przy ul. Bielańskiej 66 (tor na terenie Motoparku). Jakiś czas temu w komunikacie prasowym Drwęca poinformowała, że swój skład przedstawi tuż przed ligową inauguracją, a spowodowane to jest faktem, że dopiero pierwsze treningi i mecze kontrolne wyłonią skład w ekipie TSŻ-u. Ci, którzy się nie załapią zostaną oddelegowani do Drwęcy.

Kilku zawodników zostało zgłoszonych do reprezentowania turkusowo-czarnych barw w sezonie 2020. Wśród zgłoszonych zawodników są - inicjatorzy powstania toru speedrowerowego w Kaszczorku czyli Rafał Kmieć oraz Mirosław Krogolewski, a także dwóch seniorów - Kamil Górecki i Arkadiusz Ząbik. Ostatni z nich to członek rodziny złotego medalisty Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów z 2006 roku, który jeszcze do niedawna pełnił funkcję szkoleniowca w Apatorze Toruń oraz jego ojca - Jana.

Skład zamykają Oskar Krogolewski (kadet) oraz pierwsze wzmocnienie z zewnątrz, którym jest zielonogórzanin - Paweł Kokot. Jak poinformował klub - Kokot trafi na zasadzie rocznego, ligowego wypożyczenia z Harpagana Zielona Góra.

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1858 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl