Bartkowiak, Nowacki czy Jasiński? Kibice wybiorą, kto dostanie motocykl!

Mateusz Bartkowiak

Mateusz Bartkowiak (fot. ThK.foto Thomas Klemm)

Po raz kolejny firma ICT Poland wesprze gorzowskich młodzieżowców. Kibice zdecydują, który junior truly.work Stali otrzyma nowy motocykl. Kandydatów jest trzech!

- Już możemy uchylić Wam rąbka tajemnicy! Od lat z entuzjazmem wpieramy młodych, zdolnych i ambitnych ludzi, dlatego z ogromną radością przekażemy kolejny motor jednemu z juniorów żużlowej drużyny Stali Gorzów. W tym roku również zorganizujemy głosowanie i to Wy zdecydujecie, który sportowiec otrzyma od nas nowy motor! - ogłosiła firma ICT Poland. W ubiegłym roku kandydatami do otrzymania nowej maszyny byli: Mateusz Bartkowiak, Alan Szczotka i Rafał Karczmarz.

Wyborem fanów zwyciężył wówczas pierwszy z wymienionych. Jego przewaga była dość znacząca, gdyż zgarnął ponad 1650 głosów. Drugie miejsce zajął wówczas Alan Szczotka, gromadząc ich 920, a ostatnie Rafał Karczmarz, który zyskał niespełna 600. – Ja mogę tylko podziękować kibicom za oddane głosy. Jestem bardzo zadowolony z tego, że dostałem ten motor. Nie prowadziłem jakiejś „kampanii”. Liczyły się tylko głosy kibiców, dlatego w tym miejscu chciałbym im serdecznie podziękować za wsparcie – mówił triumfator konkursu po otrzymaniu motocykla.

Jak będzie w tym roku? Kandydatem ponownie jest nasz medialny podopieczny - Mateusz Bartkowiak. Oprócz niego, w konkursie startują Wiktor Jasiński i Kamil Nowacki. Głosowanie powinno rozpocząć się już lada dzień. Te przeprowadzane będzie bezpośrednio na fanpage'u firmy, który dostępny jest TUTAJ.

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6037 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl