Zobacz oficjalne promo wielkiego ścigania na lodzie! (wideo)

Równo za cztery tygodnie w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim czekają nas emocje związane z European Individual Ice Speedway Championship. Żużel na lodzie wraca do Polski w wielkim stylu i to od razu z imprezą wysokiej rangi. Zachęcamy do obejrzenia i udostępniania oficjalnego filmu promocyjnego imprezy, wyprodukowanego na zlecenie Speedwayevents.pl przez JAK Film. 

Emocje, prędkość, adrenalina – to wszystko na pewno towarzyszyć nam będzie w Tomaszowie Mazowieckim. Silne wrażenia zapewnią lodowi gladiatorzy, mknący do mety na motocyklach wyposażonych w skrzynie biegów, opony uzbrojone w kolce i przede wszystkim rozwijający prędkości, dochodzące do 140 km/h. 

Przypominamy, że zmagania 16 zawodników o miano najlepszego na Starym Kontynencie rozpoczną się w sobotę, 21 marca 2020 r., o godzinie 17.00. Dzień wcześniej o tej samej porze zaplanowano oficjalny trening. Dotychczas trzy federacje dokonały oficjalnych zgłoszeń swoich reprezentantów. Szwajcaria zaanonsowała start Philipa Lagedera, Niemcy – Stefana Pletschachera i Maxa Niedermaiera, a Polska – Michała Knappa. Czekamy jeszcze na oficjalne aplikacje federacji Austrii (2 miejsca), Czech (2 miejsca), Finlandii (1 miejsce), Niderlandów (2 miejsca), Rosji (2 miejsca), Włoch (1 miejsce) i Szwecji (2 miejsca). 

Warto pospieszyć się z zakupem biletów, bo w puli zostało ich zaledwie kilkaset. Zapraszamy na strony internetowe – http://bilety.speedwayevents.pl lub http://iseuro.com/bilety

Źródło: inf. prasowa

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8665 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl