REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Zobacz oficjalne promo wielkiego ścigania na lodzie! (wideo)

Równo za cztery tygodnie w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim czekają nas emocje związane z European Individual Ice Speedway Championship. Żużel na lodzie wraca do Polski w wielkim stylu i to od razu z imprezą wysokiej rangi. Zachęcamy do obejrzenia i udostępniania oficjalnego filmu promocyjnego imprezy, wyprodukowanego na zlecenie Speedwayevents.pl przez JAK Film. 

Emocje, prędkość, adrenalina – to wszystko na pewno towarzyszyć nam będzie w Tomaszowie Mazowieckim. Silne wrażenia zapewnią lodowi gladiatorzy, mknący do mety na motocyklach wyposażonych w skrzynie biegów, opony uzbrojone w kolce i przede wszystkim rozwijający prędkości, dochodzące do 140 km/h. 

Przypominamy, że zmagania 16 zawodników o miano najlepszego na Starym Kontynencie rozpoczną się w sobotę, 21 marca 2020 r., o godzinie 17.00. Dzień wcześniej o tej samej porze zaplanowano oficjalny trening. Dotychczas trzy federacje dokonały oficjalnych zgłoszeń swoich reprezentantów. Szwajcaria zaanonsowała start Philipa Lagedera, Niemcy – Stefana Pletschachera i Maxa Niedermaiera, a Polska – Michała Knappa. Czekamy jeszcze na oficjalne aplikacje federacji Austrii (2 miejsca), Czech (2 miejsca), Finlandii (1 miejsce), Niderlandów (2 miejsca), Rosji (2 miejsca), Włoch (1 miejsce) i Szwecji (2 miejsca). 

Warto pospieszyć się z zakupem biletów, bo w puli zostało ich zaledwie kilkaset. Zapraszamy na strony internetowe – http://bilety.speedwayevents.pl lub http://iseuro.com/bilety

Źródło: inf. prasowa

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8707 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl