Techniczna nowinka i prezent od telewizji dla klubów 1. LŻ

Artur Mroczka

Artur Mroczka (fot. Arkadiusz Buczyński)

25 lutego o 11.00 w Opolu rozpocznie się dwudniowe posiedzenie prezesów pierwszej i drugiej ligi żużlowej. Potrwa ono 2 dni. Tak długo, bo na liście tematów do omówienia jest aż 28 punktów.

W każdym sezonie mamy trzy spotkania GKSŻ z klubami i to w Opolu będzie pierwszym w tym roku – mówi przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański na łamach serwisu polskizuzel.pl. – Przed startem ligi jest sporo spraw do przedyskutowania, dlatego potrwa to dwa dni. Na pewno jednym z ważniejszych zagadnień będzie kwestia umowy telewizyjnej z Canal Plus i podziału środków finansowych wynikających z kontraktu między kluby.

W związku z umową telewizyjną na kluby czeka też pewna niespodzianka (techniczna nowinka i związany z nią prezent), ale o tym prezesi dowiedzą się już na miejscu. Szef komisji zdradza, że na liście spraw do omówienia będą tzw. tematy bieżące, czyli ostatnie zmiany regulaminowe, kwestie licencyjne, ale i też te związane z takimi rzeczami, jak odbiór toru.

Ma być też dyskusja na temat marketingu, miniżużla i terminarza spotkań.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8474 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl