REKLAMAYT
REKLAMAwosp

W Częstochowie jeździ autobus reklamujący Włókniarz. Będą też darmowe przejazdy

Madsen i kibice forBET Włókniarza

Madsen i kibice forBET Włókniarza (fot. Patryk Kowalski)

Po ulicach Częstochowy znów jeździ autobus, który będzie reklamował miejscowy klub żużlowy. To druga tego typu inicjatywa w ostatnich latach. To tylko początek akcji, którą przygotował sponsor tytularny.

Podobna akcja miała miejsca w 2012 roku, gdy na ulice wyjechał autobus w charakterystycznym zielonym oklejeniu z logotypem klubu, herbem miasta Częstochowy oraz napisem - Częstochowa za Włókniarzem! Pojazd jednak często był niszczony przez chuliganów i ostatecznie zniknął z częstochowskich ulic.

Teraz Włókniarz znów będzie miał „swój” autobus, lecz ze znacznie bardziej wyróżnioną reklamą sponsora tytularnego - firmy Eltrox, której to logotyp znajdzie się na przedniej części autobusu na pomarańczowym tle. Z tyłu, zielony kolor, białe pasy i kwadraty, napis eltrox Włókniarz i okazały wizerunek lwa. - To nasz pomysł, projekt i zlecenie do MPK - przekazała krótko Monika Tomczak, specjalista ds. marketingu w firmie Eltrox.

Wiemy już, że sponsor ma w planach kolejną akcję - darmowych przejazdów tym autobusem na stadion. Wkrótce ma zostać opublikowany komunikat w tej sprawie.

źródło: inf. własna, fot. Twitter


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0632 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl