Nie tylko Goričan. Sezon w Polsce wystartował - zobacz materiały wideo

Patryk Dudek podczas treningu w Opolu

Patryk Dudek podczas treningu w Opolu (fot. Roman Biliński)

Pierwsze sesje treningowe w naszym kraju za nami. W niedzielę w Rawiczu oraz Opolu pokręcić pierwsze kółka w tym sezonie. Żużlowcy chętnie dzielili się różnego rodzaju nagraniami iw mediach społecznościowych.

Na obu torach drugoligowców pierwszy raz w tym roku motocykle zawarczały tuż po godzinie 13. W Opolu pojawili się zawodnicy OK Bedmet Kolejarza Opole z Bjarne Pedersenem i Hubertem Łęgowikiem na czele, a z gościnności klubu ze stolicy polskiej piosenki skorzystali także jeźdźcy Falubazu Zielona Góra. Piotr Żyto do Opola przyjechał wraz z Patrykiem Dudkiem, Piotrem Protasiewiczem czy też Antonio Lindbäckiem. W Rawiczu pojawili się miejscowi zawodnicy ze Stainer Unii Kolejarz Rawicz oraz klubu patronackiego - Fogo Unii Leszno. Z uprzejmości gospodarzy skorzystał także m.in. nowy nabytek Orła Łódź - Marcin Nowak.

Kolejne sesje treningowe odbyły się z kolei w chorwackim Goričan, gdzie kółka kręcili m.in. Max Dilger (Stainer Unia Kolejarz) oraz Michael Härtel (Eltrox Włókniarz Częstochowa).

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7671 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl