Start sezonu na... prywatnym torze. Pojeździli mini żużlowcy (wideo)

Tor w Międzyrzeczu

Tor w Międzyrzeczu (fot. archiwum zawodnika)

Na kilku torach żużlowych w Polsce ruszyły pierwsze treningi. Motocykle zawarczały również nieopodal Międzyrzecza, na niedawno powstałym prywatnym torze.

Trójka mini żużlowców z podgorzowskiego GUKS-u Speedway Wawrów oraz jeden z Falubazu Zielona Góra odbyli wspólnie pierwszy trening na torze w sezonie 2020. Miejsce, w którym spotkali się zawodnicy było dość oryginalne. Adepci jeździli na niedawno powstałym, prywatnym torze w międzyrzeckim Nietoperku, mieszczącym się bezpośrednio przy drodze ekspresowej S3. 

W treningu wzięli udział Krystian Gręda, Kewin Nycz, Filip Bęczkowski i Kacper Woźniak. - Tor jest znakomicie przygotowany. Warunki do jazdy na nim są doskonałe. Jest szybki i techniczny - mówiła Milena Gręda - mama Krystiana, zawodnika Falubazu. - Chłopacy jeździli również w czwórkę, żeby sprawdzić się na dystansie. Wypadło to bardzo fajnie. Kewin Nycz jako jedyny jeździł na dużych kołach, więc ciężko było go dogonić (śmiech). Ogólnie trening bardzo pozytywny. Krystian lubi jeździć na tym torze - dodała mama zawodnika.

Poniżej dostępny jest krótki materiał wideo z jazdy mini żużlowców po torze w Międzyrzeczu.

Źródło: inf. własna

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1653 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl