REKLAMAeWinner Banner

Mecz Żużlowej Reprezentacji Polski w Toruniu odwołany!

Patryk Dudek na Stadionie Śląskim

Patryk Dudek na Stadionie Śląskim (fot. Patryk Kowalski)

Jak poinformował na konferencji prasowej Prezes Rady Ministrów - Mateusz Morawiecki, w związku z rozprzestrzenianiem się „koronawirusa” (COVID-19), wszystkie imprezy masowe w Polsce zostają odwołane.

W związku z tym mecz towarzyski Polska – Australia, zaplanowany na 29 marca w Toruniu zostaje przełożony. Nowy termin wydarzenia zostanie potwierdzony w najbliższym czasie. Odwołane zostaje również spotkanie Żużlowej Reprezentacji Polski z kibicami w Centrum Handlowym Toruń Plaza, które miało odbyć się 16 marca.

Pozostałe aktywności reprezentacji podczas zgrupowania w Toruniu, w tym konferencja prasowa oraz treningi na Motoarenie, pozostają bez zmian.

Bilety zakupione na mecz Polska – Australia zachowują ważność na nowy termin wydarzenia. Zwroty biletów dokonywane będą przez operatora – eBilet, który o procedurze w przypadku zakupu online poinformuje w mailu. Osoby, które zakupiły bilety w punktach stacjonarnych, w przypadku chęci zwrotu muszą zgłosić się do punktu zakupu z paragonem potwierdzającym transakcję.

źródło: inf. prasowa


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0206 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl