Można dołączyć do teamu Marcina Najmana i wspomóc Tomasza Golloba

Marcin Najman i Tomasz Gollob

Marcin Najman i Tomasz Gollob (fot. archiwum Marcina Najmana)

28 marca w Częstochowie odbędzie się kolejna gala z cyklu FAME MMA. Jednym z uczestników widowiska będzie Marcin Najman, który zdecydował się przy okazji wesprzeć leczenie legendy światowego speedwaya - Tomasza Golloba.

W naszym kraju odwoływane są imprezy masowe. Od kilkunastu godzin napływają kolejne komunikaty o tym, że nie odbędzie się również spora liczba zawodów żużlowych. Odbędzie się za to częstochowska gala Fame MMA, bowiem organizatorzy zmienią tylko formułę. – Prawdopodobnie gala odbędzie się, tak jak planowano – 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Potrzebujemy kilku dni, by ustalić szczegóły z wojewodą śląskim i przekazać Wam dalsze informacje –  czytamy w komunikacie federacji.

Jednym z uczestników tego wydarzenia będzie Marcin Najman. Pięściarz spod Jasnej Góry zmierzy się z Piotrem Piechowiakiem i zdecydował się, że będzie można dołączyć do jego teamu. Wystarczy wygrać licytację, która rozpoczyna się od kwoty czterech tysięcy złotych, a jak poinformował Najman - cała kasa zebrana z licytacji przed walką z „Bestią” zostanie przekazana na leczenie Tomasza Golloba. - Zdaję sobie sprawę, że przy olbrzymich kosztach leczenia to będzie pewnie kropla w morzu. Ale ważne, aby mistrz wiedział, że pamiętamy i nie godzimy się, by w takim stanie zdrowia pozostał - czytamy na profilu sportowca.

Mistrz Europy WKU w wadze ciężkiej w formule K-1 z 2016 roku prosi, aby oferty kierować mailowo: najman@box@wp.pl. Na profilu Marcina Najmana co trzy dni ma się ukazywać informacja o najwyższej kwocie. Licytacja kończy się 25 marca.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6253 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl