REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Można dołączyć do teamu Marcina Najmana i wspomóc Tomasza Golloba

Marcin Najman i Tomasz Gollob

Marcin Najman i Tomasz Gollob (fot. archiwum Marcina Najmana)

28 marca w Częstochowie odbędzie się kolejna gala z cyklu FAME MMA. Jednym z uczestników widowiska będzie Marcin Najman, który zdecydował się przy okazji wesprzeć leczenie legendy światowego speedwaya - Tomasza Golloba.

W naszym kraju odwoływane są imprezy masowe. Od kilkunastu godzin napływają kolejne komunikaty o tym, że nie odbędzie się również spora liczba zawodów żużlowych. Odbędzie się za to częstochowska gala Fame MMA, bowiem organizatorzy zmienią tylko formułę. – Prawdopodobnie gala odbędzie się, tak jak planowano – 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Potrzebujemy kilku dni, by ustalić szczegóły z wojewodą śląskim i przekazać Wam dalsze informacje –  czytamy w komunikacie federacji.

Jednym z uczestników tego wydarzenia będzie Marcin Najman. Pięściarz spod Jasnej Góry zmierzy się z Piotrem Piechowiakiem i zdecydował się, że będzie można dołączyć do jego teamu. Wystarczy wygrać licytację, która rozpoczyna się od kwoty czterech tysięcy złotych, a jak poinformował Najman - cała kasa zebrana z licytacji przed walką z „Bestią” zostanie przekazana na leczenie Tomasza Golloba. - Zdaję sobie sprawę, że przy olbrzymich kosztach leczenia to będzie pewnie kropla w morzu. Ale ważne, aby mistrz wiedział, że pamiętamy i nie godzimy się, by w takim stanie zdrowia pozostał - czytamy na profilu sportowca.

Mistrz Europy WKU w wadze ciężkiej w formule K-1 z 2016 roku prosi, aby oferty kierować mailowo: najman@box@wp.pl. Na profilu Marcina Najmana co trzy dni ma się ukazywać informacja o najwyższej kwocie. Licytacja kończy się 25 marca.

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8474 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl