REKLAMAeWinner Banner

speedwaynews EXTRA. Zobacz nowy projekt speedwaynews.pl! (wideo)

speedwaynews EXTRA

speedwaynews EXTRA

Komentarze, dyskusje, opinie. To wszystko znajdziecie w nowym projekcie speedwaynews.pl. Pierwszy odcinek magazynu speedwaynews EXTRA jest już dostępny!

Jak twierdzi ekspert naszego portalu, Grzegorz Drozd, jedyny wirus omawiany w tym magazynie nazywa się żużel. Goście Krystiana Natońskiego podczas speedwaynews EXTRA omawiają tematy, którymi żyje środowisko speedwaya w kraju i na świecie.

W pierwszym, historycznym magazynie speedwaynews EXTRA eksperci poruszyli najważniejsze tematy związane z PGE Ekstraligą. Nie zabrakło opinii na temat sytuacji Maksyma Drabika, zakończenia kariery Grega Hancocka, a także oceny kadr każdej drużyny z najlepszej ligi świata.

Nagranie zostało zrealizowane w pubie „Same Krafty” przy ul. Nowomiejskiej 1 marca 2020 w Warszawie. W naszym programie pojawili się:
Anita Mazur (Eleven Sports)
Krystian Natoński
Grzegorz Drozd (pasjonat żużla, felietonista speedwaynews.pl)
Mateusz Dziopa (Canal+Sport)

Magazyn speedwaynews EXTRA dostępny jest w formie wideo na platformie YouTube (poniżej) oraz jako podcast w serwisie Spotify (link TUTAJ).

Źródło: inf. własna

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8159 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl