Sposób na koronawirusa. Częstochowianie reaktywują starą tradycję

Leon Madsen

Leon Madsen (fot. Patryk Kowalski)

24 marca startuje I częstochowski Internet Speedway Quiz o Grand Prix Częstochowy! Klub CKM Włókniarz Częstochowa popierający akcję #ZostanWDomu, podjął decyzję o wsparciu wszystkich sympatyków żużla, którzy okres walki z koronawirusem spędzają w domach.

Codziennie o godzinie 20:00, zaczynając od wtorku (24 marca), za pośrednictwem stories na facebookowym profilu klubu, pojawiać się będzie jedno pytanie. Łącznie zaplanowane zostały 22 rundy, z których ostatnia, finałowa, odbędzie się we wtorek 14 kwietnia. Pytania, które klub przygotował dla uczestników, dotyczą rzecz jasna żużla. W puli konkursowej znajdują się pytania stricte związane z Włókniarzem Częstochowa oraz takie, które wymagają od uczestników szerokiej wiedzy z dziedziny speedwaya.

ISQ to formuła popularna w internecie kilkanaście lat temu. Każde pytanie to swoisty wyścig żużlowy, w którym najwięcej punktów zdobywa ten, kto najszybciej odpowie poprawnie. W przypadku Włókniarza każda runda ma trwać do momentu, w którym padnie 10 prawidłowych odpowiedzi. 

10 punktów otrzyma osoba, która najszybciej poda poprawną odpowiedź na pytanie. Kolejna osoba otrzyma 9 punktów i tak analogicznie do dziesiątej poprawnej odpowiedzi, która gratyfikowana będzie 1 punktem. Osoby, kóre podadzą odpowiedzi w dalszej kolejności nie będą punktowane. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która po rozegraniu 22 rund zdobędzie najwięcej punktów.

Dla pierwszych trzech osób w końcowej klasyfikacji generalnej przygotowano następujące nagrody: za 1. miejsce – karnet normalny na sezon 2020, 2. miejsce – koszulka klubowa model na sezon 2020, 3. miejsce – lampka z abażurem. Dodatkowo codziennie 3 najlepszych graczy otrzyma losowe nagrody przydzielone przez częstochowski klub.

Pełen regulamin dostępny jest na stronie internetowej Włókniarza.

Źródło: wlokniarz.com


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.772 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl