REKLAMAeWinner Banner

Już jest! Biografia Taia Woffindena trafiła do księgarni

Tai Woffinden

Tai Woffinden (fot. Jarosław Pabijan)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 25 marca w księgarniach pojawiła się „Bez hamulców. Tai Woffinden. Autobiografia”. A czy Wy macie już swój egzemplarz?

Historia Taia Woffindena nie rozpoczyna się od dnia jego narodzin, ani nawet od dnia, w którym poznali się jego rodzice. Pierwszy rozdział autobiografii trzykrotnego mistrza świata rozpoczyna się od śmierci jego ojca, Roba. To był punkt zwrotny, który doprowadził do ukształtowania Taia jako żużlowca – ale i jako człowieka.

Nie oznacza to, że Brytyjczyk nie opisuje swojej młodości. Przeprowadzka do Australii i okres nastoletniego buntu spędzony na surfowaniu po oceanie. Powrót do Europy i początki kariery – na Wyspach, a potem także w Szwecji i w Polsce.

Tai mówi też o tym, jak zmieniło się jego życie jako mistrza świata. Obowiązki medialne. Nietypowa pozycja i podejście do reprezentowania kraju. Odpowiedzialność za przyszłość brytyjskiego żużla.

„Bez hamulców. Tai Woffinden. Autobiografia” w tłumaczeniu Tomasza Jastrzębskiego ukazała się nakładem Wydawnictwa SQN.


1Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • Tomek_150bpm 1 3 miesiące temuocena: 100% 

    Mam trochę mieszane wrażenia po przeczytaniu. Trochę za mało Taia w tej książce, za dużo historii dookoła niego. No i dziwi mnie brak wzmianki o Sparcie.

Artykuł załadowany: 0.9094 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl