Radykalne decyzje na Wyspach. Bez żużla do połowy czerwca!

Scott Nicholls

Scott Nicholls (fot. Ian Charles)

Przedpołudniowa decyzja o odwołaniu rozgrywek PGE Ekstraligi przynajmniej do końca kwietnia wydaje się drobnostką przy informacji, którą kilka godzin później ogłosili Brytyjczycy. Tam ścigania w lewo nie będzie jeszcze przez trzy miesiące!

Choć sezon wystartował tam 14 marca, turniej Ben Fund Bonanza był jedynym, który udało się rozegrać – i zostanie tak na długo. Brytyjczycy już kilka dni później zawiesili rozgrywki do 15 kwietnia, zarazem informując, że około tej daty zapadną dalsze decyzje.

Rzeczywistość okazała się inna. Już teraz brytyjska federacja poinformowała o tym, że wszystkie imprezy żużlowe na terenie kraju zaplanowane na daty do 15 czerwca zostają odwołane!

Sytuacja epidemiczna w Wielkiej Brytanii jest jedną z gorszych na świecie. Dotąd w tym kraju zdiagnozowano ponad 8 tysięcy przypadków zakażenia SARS-CoV-2 oraz stwierdzono ponad 400 zgonów.

Podobnej decyzji wkrótce można się spodziewać w kontekście brytyjskich speedrowerzystów. W tym przypadku zawieszenie rozgrywek na ten moment obowiązuje do końca kwietnia.

Źródło: speedwaygb.co


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0061 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl