Kolejne zmiany w Kalendarzu Sportu Żużlowego

Kjastas Puodżuks

Kjastas Puodżuks (fot. Piotr Kin)

Po przedpołudniowym komunikacie spółki Ekstraliga Żużlowa przyszedł czas na pozostałe polskie rozgrywki. Polski Związek Motorowy odwołał wszystkie imprezy żużlowe zaplanowane na kwiecień.

W środowe przedpołudnie Ekstraliga Żużlowa odwołała dwie zaplanowane na kwiecień kolejki najlepszej ligi świata. Wtedy podkreślaliśmy, że dotyczy to tylko spotkań najwyższej klasy rozgrykowej. Decyzję co do pozostałych wydarzeń musi podjąć GKSŻ.

To właśnie się stało. Popołudniowy komunikat nie pozostawia wątpliwości – żużla w Polsce w kwietniu nie będzie. Poniżej treść komunikatu (pisownia oryginalna): 

W oparciu o wniosek GKSŻ, Prezydium ZG PZM zdecydowało, że zaplanowane na kwiecień 2020 r. rozgrywki I i II ligi żużlowej oraz inne zawody żużlowe z kalendarza PZM zostają przełożone.

Nowe terminy ich rozegrania zostaną podane w oddzielnym komunikacie.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7707 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl