Testujemy Waszą wiedzę (2): Duńskie triumfy w SGP!

Nicki Pedersen

Nicki Pedersen (fot. Jarosław Pabijan)

Wspierając akcję #ZostańWDomu staramy się Wam zapewnić nie tylko treści, po które warto sięgać, ale i testy sprawdzające, co pamiętacie z sezonów minionych. Przetestujcie swoją wiedzę! Pierwszy Quiz był rozgrzewką. Dziś poprzeczka idzie w górę - czas przypomnieć sobie triumfy rodaków Hamleta. Czy pamiętacie je wszystkie?

Od lat początku wielorundowego formatu Speedway Grand Prix Duńczycy potrafi zdominować niejedne zawody. Reprezentaci najmniejszego z krajów nordyckich wygrali w sumie 44 rundy zmagań o tytuł najlepszego żużlowca świata. Czy pamiętacie nazwiska wszystkich jedenastu triumfatorów? Tak wiele odpowiedzi w ciągu 4 minut może budzić obawy, ale uspokajamy - wystarczy, że wpiszecie imię i nazwisko każdego z zwycięzców raz. Nie zapomnijcie pochwalić się wynikiem w social mediach!


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9338 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl