REKLAMAeWinner Banner

PGE Ekstraliga: Tytani i wielcy speedwaya na czas #zostanwdomu

Greg Hancock i Patryk Dudek

Greg Hancock i Patryk Dudek (fot. Jarosław Pabijan)

PGE Ekstraliga realizuje dla kibiców projekty w ramach akcji #zostanwdomu. Mecze Tytanów biją rekordy popularności w social mediach, emitowane są materiały wideo w ramach cyklu Wielcy Speedwaya, a także skróty wideo zawodów PGE Ekstraligi ubiegłorocznego sezonu. To jednak nie wszystko. Na kibiców czekają również kolejne aktywności.

Kampanie związane z profilaktyką koronawirusa, kolorowanki dla najmłodszych fanów, a także cykl Wielcy Speedwaya – od tego PGE Ekstraliga zaczęła wypełnianie czasu kibiców, którzy pozostają bez możliwości oglądania rozgrywek na żywo.

Fani mogą również oglądać mecze i programy powtarzane przez nSport+. 28 marca (godz. 16:00) emitowany będzie mecz z sezonu 2015: GKM Grudziądz - moneymakesmoney.pl Stal Gorzów, a już wkrótce swój program uruchomi ELEVEN SPORTS. 1 kwietnia (o godz. 20:00) w programie Eleven Call Live będzie można posłuchać opinii żużlowych ekspertów i dziennikarzy na tematy związane z PGE Ekstraligą. W planach stacji jest emisja żużlowego programu co tydzień.

Niebawem pojawią się kolejne akcje PGE Ekstraligi w ramach #zostanwdomu. Tymczasem od dziś można pobierać na smartfony specjalne tapety z ulubionymi zawodnikami, a po zakończeniu Meczu Tytanów odbędzie się jeszcze jedna rywalizacja wirtualna – Champion Żużla (szczegóły wkrótce).

Trwa zabawa PGE Ekstraligi na Facebooku i Twitterze. W pierwszej rundzie "Meczu Tytanów" nie zabrakło zaskakujących wyników. W grupie RETRO częstochowska para Cieślak/Jarmuła okazała się minimalnie lepsza od legend z Zielonej Góry - Huszczy i Jaworka. Z kolei dzięki remisowi w pojedynku Jancarz/Rembas - A. Woryna/Wyglenda awans uzyskał duet z Rybnika (zawodnicy zajęli 2. i 3. miejsce w głosowaniu).

W grupie XXX-lecia z dalszej rywalizacji odpadły pary z Torunia (Jaguś i Sullivan przegrali z S. Drabikiem i Madsenem, reprezentantami Włókniarza) oraz Gorzowa, w której startował mistrz Świata, Bartosz Zmarzlik, razem z Piotrem Świstem. W tej rywalizacji lepsi okazali się zawodnicy z Grudziądza - Dados i Buczkowski.

27 marca
9:00 Jankowski/Smoczyk – Cieślak/Jarmuła
16:00 Drabik/Madsen – Hancock/Janowski
28 marca
9:00 - Hamill/Kempiński – A.Woryna/Wyglenda
16:00 - Dudek/Gunnestad – Kołodziej/Rickardsson
29 marca
9:00 - Żabiałowicz/P.Jonsson – Plech/Żyto
16:00 - Gollob/Protasiewicz – Zetterstroem/Cegielski
30 marca
9:00 - Połukard/Dołomisiewicz – Nielsen/Dobrucki
16:00 - Andersen/Kościuch – Dados/Buczkowski

Od 27 marca trwa druga runda głosowania. Jak wziąć udział? Wystarczy wejść na Facebook lub Twitter PGE Ekstraligi i znaleźć post, w którym pary rywalizują ze sobą o głosy kibiców. 

PGE Ekstraliga przygotowała nowy cykl wideo - "Wielcy Speedwaya". Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek i Maciej Janowski wspominają w nim najlepszych żużlowców w historii tej dyscypliny. W materiałach przedstawiani są Hans Nielsen, Mark Loram, Tony Rickardsson, Jason Crump i Leigh Adams.

Kibice żużla mogą także urozmaicić swoje ekrany telefonów. Na stronie PGE Ekstraligi dostępne są tapety na smartfony. Wystarczy wejść w w zakładkę Dla Mediów (znajduje się w części "Ekstraliga") i wybrać pozycję "Tapety na smartfony - komplet klubów", by móc cieszyć się grafiką swojego ulubionego klubu.

Źródło: Speedway Ekstraliga


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9769 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl