Nicki Pedersen z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa!

Nicki Pedersen

Nicki Pedersen (fot. Krzysztof Szpak)

Żużlowiec zarażony koronawirusem. We wtorek Nicki Pedersen uzyskał pozytywny wynik testu na jego obecność w organiźmie. Informację przekazał za pośrednictwem Instagrama.

Nicki Pedersen uskarżał się na kaszel i ból głowy, kolejnego dnia doszła gorączka. Duńczyk zdecydował się na test, ale ze względu na ich ograniczoną dostępność w Danii, mógł wykonać dopiero w poniedziałek. Przyniósł on wynik pozytywny. Jak sam przyznał na Instragramie, w tej chwili czuje się dobrze i bardziej martwi go stan zdrowia jego partnerki, a także córki.

Pełna treść oświadczenia:

Nicki Pedersen we wtorek uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa, ale wraca do zdrowia i w tej chwili nie ma żadnych poważnych objawów. We wtorek siedmiokrotny mistrz świata został jednym z ponad 2800 Duńczyków, którzy otrzymali pozytywny wynik testu na przerażającego wirusa. Na szczęście 42-latek nie miał poważnych objawów i pomimo okoliczności jest w dobrym nastroju. „Czułem się dobrze i nie denerwowałem się. Myślałem, że to zwykła grypa, nie miałem żadnych problemów z oddychaniem". Nicki Pedersen zauważył pierwsze objawy po powrocie z Anglii 19 marca. "Zacząłem kaszleć, a potem bolała mnie głowa, bardzo męcząc ciało. Potem miałem dzień z biegunką i kilka dni z łagodną gorączką".
Ze względu na poprzednie ograniczenia dotyczące testowania koronawirusa pozwolono mu na test dopiero w poniedziałek, a we wtorek nadeszła pozytywna odpowiedź ze szpitala Kolding. „Teraz czuję się lepiej i myślę, że jest dobrze”. 
Nicki Pedersen nie był ze swoimi dziećmi Mikkelem i Mikkeline odkąd wystąpiły u niego objawy. Z drugiej strony niepokoi go, czy jego partnerka Anna Natascha Öhlin Hoe i jej córka, Liva, zostały zarażone. „Nie zostały przetestowane, ale obie nie wyglądają dobrze, więc jestem prawie pewien, że są zarażone” - wyjaśnia Nicki Pedersen, która, podobnie jak reszta elity żużlowej, czeka na rozpoczęcie sezonu.


źródło: Instagram Nickiego Pedersena

 


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.834 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl