Stal Gorzów ogłosiła nowego sponsora tytularnego! Umowa na 3 lata

Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik (fot. Łukasz Wilk)

W środę o godzinie 12:00 wyjaśniło się, kto będzie nowym sponsorem tytularnym gorzowskiej Stali. Nowa umowa została podpisana na okres trzech lat.

W minioną sobotę informowaliśmy o tym, że oficjalnie dotychczasowy sponsor tytularny Stali - truly.work, a właściwie firma Prosupport, w związku z kryzysem wywołanym przez pandemię koronawirusa, zmuszona była do rezygnacji z pełnionej funkcji. Jednocześnie zaznaczono, że truly.work dalej będzie widniał w gronie partnerów "żółto-niebieskich".

Już wówczas wiadome było, że Stal Gorzów ma gotową umowę z nowym sponsorem tytularnym, ale prezes Marek Grzyb nie chciał ujawniać nazwy firmy do momentu oficjalnego ogłoszenia. Dziś wiemy już, że nowa nazwa nadwarciańskiego klubu to Moje Bermudy Stal Gorzów. Moje Bermudy to osiedle mieszkaniowe, którego właścicielem jest firma Emerix Investments Sp. z o.o.

Nowa nazwa ma obowiązywać przez najbliższy rok. Co do tego, jak będzie wyglądać w 2021 i 2022 zadecyduje sponsor, a więc Emerix Investments Sp. z o.o.

- To bardzo ważny moment dla całego Klubu. Stal Gorzów jest silną marką. Partnerzy widzą potrzebę współpracy z nią, a to potwierdza skuteczność działania Business Stal Club. Cieszę się, że tak szybko zgłosiła się do nas firma z grona BSC i zaoferowała swoje wsparcie w tym, nie ma co ukrywać, trudnym dla wszystkich czasie. Patrząc od strony finansowej jest to na pewno partner, który daje nam wszystkim dużą dozę optymizmu w perspektywie dalszych miesięcy, tym bardziej, że nie wiemy kiedy będzie nam dane usłyszeć ryk silników – powiedział Tomasz Michalski, dyrektor zarządzający klubu.

Firma Emerix Investments Sp. z o.o. powstała w 2011 roku. Od początku działalności firma specjalizuje w wielu branżach, w tym: obrotu nieruchomościami, transportu oraz sportowej. Głównym atutem firmy jest stabilność i bezpieczeństwo oferowanych rozwiązań, poparte profesjonalnym doradztwem i wsparciem techniczno-projektowym. Firma współpracuje z Pracownią Projektową arch. Grażyny Stojek. Wychodząc naprzeciw potrzeb Klientów każdy projekt realizowany jest kompleksowo z doborem najbardziej optymalnych rozwiązań. Obecnie w 2017 roku, firma rozpoczęła budowę osiedla mieszkaniowego 'Moje Bermudy' na terenie gminy Santok.

OSIEDLE MIESZKANIOWE „MOJE BERMUDY” – kompleks 9 budynków wielorodzinnych z zaprojektowanymi lokalami handlowo-usługowymi. Lokalizacja w spokojnej okolicy przy granicy miasta Gorzowa Wlkp, 15 minut do centrum miasta. Mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe, ogródki przydomowe, 3 place zabaw i skwery rekreacyjne. Miejsca postojowe oraz piwnice w podziemiu – znajdujące się w blokach 3 i 5. Osiedle położone w odległości 700 m od miejskiej linii autobusowej nr 124.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7971 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl