REKLAMAeWinner Banner

„In The Red” – zobacz film dokumentalny o żużlu (wideo)

Zębatka

Zębatka (fot. Wojta Zavřel)

Nietypową formę podsumowania sezonu 2019 wybrał jeden ze szkockich zespołów żużlowych. „In The Red” to trwający półtorej godziny film dokumentalny przedstawiający klubowe kulisy na przestrzeni minionego roku.

Dla ekipy ze stolicy Szkocji był to rok bardzo długi i emocjonujący. Żużlowcy z Glasgow zakończyli rozgrywki dopiero 22 października, w finałowym dwumeczu przegrywając tytuł mistrzów Championship 89:91. Teraz wszystkie te emocje będzie można sobie odświeżyć.

Przez cały sezon 2019 kamery śledziły poczynania „Tygrysów” na torze i poza nim – od długich podróży busami po wspólne świętowanie zwycięstw i szukanie przyczyn porażek. Efektem prac jest 88-minutowy film dokumentalny „In The Red”, który można obejrzeć poniżej.

– Chciałem stworzyć ten film, od kiedy poznałem „Tygrysy” w 2018 roku. Poszedłem na kilka spotkań i poczułem, jak silna i zaangażowana społeczność tworzy się wokół tego klubu. We współpracy z Robertem Mackenziem (szefem marketingu w Glasgow Tigers) stworzyliśmy historię, którą można było pokazać w filmie – mówi reżyser Patrick Rooney.

– Po całorocznej współpracy z klubem mam nadzieję, ze ten film uświadomi wielu ludziom o istnieniu speedwaya i lokalnej drużyny w Glasgow, którą mogą wspierać – dodaje Rooney.

Źródło: inf. własna / glasgowtigers.org

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0669 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl