REKLAMAeWinner Banner

Musielak został... raperem i nominował w #Hot16Challenge2 m.in. Zmarzlika i Dudka

Tobiasz Musielak

Tobiasz Musielak (fot. Jarosław Ziąbka)

Pandemia koronawirusa sprawiła, że w ostatnim czasie z różnych inicjatyw powstają różnego rodzaju zbiórki charytatywne. Najgłośniejszą i najpopularniejszą wydaje się być ta powiązana z akcją #Hot16Challenge2.

Akcja #Hot16Challenge to pomysł, który narodził się i rozrósł przede wszystkim w środowisku hip-hopowym. Miał być nurtem promującym to środowisko, ale szybko wyszedł poza ramy tego światka i do zabawy włączyli się również przedstawiciele innych branż muzycznych, aktorzy, sportowcy. W zasadzie to... wszyscy. Pierwotna wersja zakładała wyzwania i nominacje, których celem była dobra zabawa. Później przerodziło się to w szlachetny cel, który mógł nieść pomoc innym. Nominowany do zabawy ma 72 godziny na ułożenie 16-wersowej zwrotki na dowolny temat, a następnie wykonanie jej i nominowania kolejnych.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wystartowała druga akcja #Hot16Challenge i w ostatnich dniach dotarła ona do przedstawicieli żużla, ponieważ Filip „Rudy Rudanacja” Antonowicz nominował do tego wyzwania nowego zawodnika Apatora Toruń – Tobiasza Musielaka. Wychowanek Unii Leszno podjął się challengu i spisał się jako raper bardzo dobrze.

Żużlowiec zdecydował się nominować cztery osoby, w tym dwóch kolegów z toru – indywidualnego mistrza świata 2019, czyli Bartosza Zmarzlika, a także indywidualnego wicemistrza świata 2017, czyli Patryka Dudka. Dwie kolejne nominacje trafiły do: Michała Korościela (dziennikarz Eurosportu) oraz Jędrzeja Taranka (aktor, znany m.in. z „Sprawiedliwi Wydział Kryminalny").
 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.2176 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl