REKLAMAeWinner Banner

Karty PGE Ekstraligi i żużlowa karta dnia

Komplet żużlowych kart do pobrania jest już dostępny na oficjalnej stronie PGE Ekstraligi oraz w aplikacji mobilnej. Od 19 maja rusza tymczasem kolejna aktywacja dla kibiców z wykorzystaniem kart. Żużlowa karta dnia da fanom szansę na wygranie czapek w nowej edycji znanej kolekcji #SmakŻużla.

Karty z wizerunkami żużlowych asów zostały ustalone przez PGE Ekstraligę, z kolei o wyborze żużlowców do kart z wizerunkiem królów decydowali w głosowaniach na Facebooku kibice. Pozostałe karty zostały uzupełnione w oparciu o innych żużlowców z ośmiu drużyn najlepszej żużlowej ligi świata.

Od 19 maja na oficjalnym profilu PGE Ekstraligi na Facebooku ruszy zabawa dla kibiców, w które należało będzie zgadnąć, jaka karta jest zwycięska w danym dniu. Zadaniem kibiców będzie dobieranie kart w komentarzu do postów w zakresie od 2 do jokera z uwzględnieniem kolorów i figur: pik, kier, trefl i karo. Komentarze będą ważne tylko, gdy:

  • będą zawierały hasztag #PGEEkstraliga
  • zostaną umieszczone w poście z zabawą w godzinach 9:00 – 18:00
  • nie będą edytowane
  • będą zawierały jedną cyfrę/liczbę i określenie figury wraz z kolorem lub po prostu 1 kartę dodaną w postaci zdjęcia w komentarzu

Każdego dnia wygrywać będzie jedna wybrana osoba, która poda żużlową kartę dnia. Laureat otrzyma czapkę #SmakŻużla. Zakres liczbowy w zabawie: wszystkie karty PGE Ekstraligi z uwzględnieniem kolorów.

Źródło: speedwayekstraliga.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9179 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl