Krakowskie Smoki na pomoc szpitalom

Stadion żużlowy w Krakowie

Stadion żużlowy w Krakowie (fot. Mirosław Zelek)

Pierwsze efekty naszej akcji, związanej ze sprzedażą maseczek są już widoczne. We współpracy z firmą Foodcare przekazaliśmy Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie niezędne produkty. To bardzo ważne, by w tym trudnym dla nas wszystkich czasie wesprzeć tych, którzy stoją na pierwszej linii frontu.

- Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dokonali już zakupu maseczki. Wasza pomoc dla krakowskiej służby medycznej jest nieoceniona. Chcę również podziękować firmie Foodcare, za ich zaangażowanie w akcje. Tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup maseczki bardzo do tego zachęcamy. To realne wsparcie dla tych, którzy codziennie walczą o życie i zdrowie chorych. - mówi Marcin Kromoliński, prezes TŻ Wanda Krakowskie Smoki.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i pomocy służbie medycznej. W naszej ofercie wciąż są dostępne maseczki ochronne z motywem „czarnego sportu”, które można nabyć za symboliczne 20,21zł. Przypominamy, że 100% zysku przekazujemy na krakowskie szpitale.

- W imieniu całej społeczności Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za bezinteresowną pomoc, jaką zechcieliście nam Państwo okazać w trudnym dla wszystkich okresie pandemii COVID-19. Dziękuję za wielkie serce, empatie i hojność – mówi Marcin Jędrychowski, Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Oprócz wsparcia szpitali można również wesprzeć działania naszego Stowarzyszenia poprzez zakup wirtualnego biletu, wirtualnego karnetu lub darowiznę na konto Stowarzyszenia 12 2130 0004 2001 0994 4133 0001. 

Źródło: inf. prasowa


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9519 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl