Groźna kontuzja uczestnika cyklu Grand Prix!

Martin Smolinski

Martin Smolinski (fot. Niklas Breu)

Złe wieści docierają do nas z niemieckiego Lipska. Na tamtejszym torze podczas treningu groźny wypadek zaliczył uczestnik cyklu FIM Speedway Grand Prix - Martin Smolinski, którego jeszcze dziś czeka operacja.

Z informacji jakie przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych żużlowców nie wiemy tak naprawdę zbyt wiele. Poinformowano tylko, że u niemieckiego zawodnika doszło do złamania stawu biodrowego i że sam team Martina wie niewiele więcej. Uczestnik Grand Prix przebywa na oddziale intensywnej terapii i czeka na operację, która ma się odbyć jeszcze dziś, czyli w nocy z piątku na sobotę.

- Cały zespół #84 jest myślami z Martinem. Mamy nadzieję, że wkrótce wyzdrowieje, a dzisiejszą swoją operację przetrwa bez komplikacji - piszą administratorzy profilu Smolinskiego. Życzenia żużlowcowi wysyłają także kibice. W trzydzieści minut na profilu pojawiło się blisko dwieście komentarzy.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9959 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl