Emil Sajfutdinow doszedł do porozumienia z Fogo Unią Leszno!

Emil Sajfutdinow

Emil Sajfutdinow (fot. Wojta Zavřel)

Dwóch zawodników drużynowego mistrza Polski nie było pewnych swojej przyszłości w PGE Ekstralidze. Dziś już wiemy, że Emil Sajfutdinow będzie nadal reprezentował barwy Fogo Unii Leszno, choć sam klub i zawodnik jeszcze milczą.

Podczas piątkowego spotkania online z kibicami w serwisie Facebook.com - Gabriel Waliszko przyznawał, że ma pewną informację dotycząca Unii Leszno, lecz nie chciał się nią podzielić, póki nie zweryfikuje u poszczególnych źródeł. W sobotę przekazał na Twitterze, że chodziło o Emila Sajfutdinowa, który dogadał się z Piotrem Rusieckim i będzie w sezonie 2020 nadal reprezentował barwy biało-niebieskich.

Jakiś czas temu w magazynie Eleven Sports - Piotr Olkowicz przyznawał powołując się na rozmowę z Emilem Sajfutdinowem, że mocno o jego starty w lidze rosyjskiej zabiega prezydent Bałakowa. Być może to też było efektem tego, iż Rosyjski Związek Motocyklowy (MFR) wydała na początku maja oświadczenie, w którym blokuje start Sajfutdinowa w Polsce.

To oznacza, że jedyną niewiadomą w Fogo Unii Leszno oraz w PGE Ekstralidze na ten sezon pozostaje indywidualny mistrz Polski z 2018 roku - Piotr Pawlicki.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7701 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl