REKLAMAeWinner Banner

Kolejny sponsor tytularny we Włókniarzu

SGP Arena Częstochowa

SGP Arena Częstochowa (fot. Patryk Kowalski)

Częstochowski Włókniarz w czwartkowy wieczór poinformował, iż na sezon 2020 może liczyć na wsparcie trzeciego sponsora tytularnego. Tym razem nie chodzi jednak o którykolwiek z zespołów, a o stadion.

Klub ze „Świętego Miasta” miał dotychczas podpisane dwie umowy na sponsoring tytularny. Pierwszy z firmą Eltrox w zakresie wspierania drużyny występującej w rozgrywkach PGE Ekstraligi i drugą z firmą Bocar, która zaangażowała się w rozwój młodzieży spod znaku „Lwa” - zespołu walczącego o drużynowe mistrzostwo Polski juniorów oraz sekcji mini żużla.

Od czerwca „Włókniarz cały na zielono” - takie hasło rozpoczęło czwartkową informację o większej niż dotychczas współpracy z firmą zielona-energia.com. Partner strategiczny klubu postanowił w tych ciężkich czasach zwiększyć wsparcie dla klubu, stając się sponsorem tytularnym stadionu przy ul. Olsztyńskiej. Tym samym domowy obiekt brązowego medalisty PGE Ekstraligi od teraz będzie nosił nazwę Arena zielona-energia.com.

Firma „zielona-energia.com” to obecnie lider fotowoltaiki w Polsce. To zespół ludzi, dla których nowe technologie to nie tylko praca, ale też pasja. Rozwój i pozycję na rynku firmy docenił ostatnio magazyn Forbes, publikując obszerny artykuł dotyczący działań zielonej-energii.com.

Oczywiście działając w oparciu o ustalenia z przedstawicielami miasta Częstochowy krokiem do formalnej zmiany nazwy stadionu na Arena zielona-energia.com jest uchwała Rady Miasta w tym zakresie, o którą zawnioskował klub.

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9182 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl