REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Eltrox wyznacza nowe trendy w sporcie! Inni pójdą śladem za sponsorem Włókniarza?

Eltrox Włókniarz Częstochowa

Eltrox Włókniarz Częstochowa (fot. Patryk Kowalski)

Tytularny sponsor Włókniarza Częstochowa, firma Eltrox nie przestaje zaskakiwać. Już kilkukrotnie informowaliśmy o wielu inicjatywach potentata w branży monitoringu, ale to nie koniec ciekawych pomysłów tego przedsiębiorstwa. Sami zainteresowani postanowili zrobić krok dalej w celu poprawy bezpieczeństwa na stadionie w dobie wciąż panującej pandemii koronawirusa.

O co chodzi? Otóż firma Eltrox postanowiła wzbogacić klub w specjalne kamery termowizyjne, dzięki którym będzie badana temperatura ciała wszystkich tych, którzy zjawią się w budynku klubowym Włókniarza. Dzięki temu zostanie poprawione bezpieczeństwo na obiekcie w zakresie walki z koronawirusem.

Niewykluczone, że w ślad za częstochowianami pójdą inne ośrodki sportowe w Polsce, które będą chciały zabezpieczyć się w ten sposób. Jest to bowiem idealne rozwiązanie w miejscach, które kumuluje duże skupiska ludzi. Przypomnijmy, że firma Eltrox zastosowała podobny manewr w jednym z częstochowskich szpitali, co pozytywnie odbiło się szerokim echem w ogólnopolskich mediach.

Zainstalowanie kamer na obiekcie Włókniarza sprawi, że bezpieczeństwo żużlowców oraz pracowników w klubie będzie jeszcze zwiększone – na najwyższym poziomie. To pozwoli wszystkim zainteresowanym swobodnie funkcjonować i wykonywać swoje obowiązki.

Prezes Włókniarza Częstochowa, Michał Świącik z pewnością ma kolejny powód do dumy, jeśli chodzi o firmę Eltrox, która bardzo mocno zaangażowała się we współpracę z biało-zielonymi, nie tylko wpierając klub finansowo, ale także oferując im własny sprzęt. W dzisiejszych czasach taki sponsor to niewątpliwie skarb.

Warto podkreślić, że to nie koniec inicjatyw firmy Eltrox na obiekcie Włókniarza. Polski rząd mozolnie rezygnuje z kolejnych restrykcji, co sprawia, że już niedługo na SGP Arenie zawitają pierwsi kibice. Sponsor Lwów nie zapomniał o nich i szykuje wiele ciekawych pomysłów, o których będziemy informować niebawem.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.173 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl