REKLAMAeWinner Banner

Powraca temat Curzytka. Młodzieżowiec wystartuje jako gość?

Bartosz Curzytek

Bartosz Curzytek (fot. Krzysztof Szpak)

Przynależność klubowa braci Curzytków bardzo długo pozostawała niewiadomą. Ostatecznie rzeszowianie zdecydowali się na podpisanie umów z Betard Spartą Wrocław. Pojawiły się jednak spekulacje dotyczące startu młodszego z braci w drużynie Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego.

Bracia Curzytkowie zdecydowali się na kontrakty z Betard Spartą Wrocław, ale w obliczu przyznania polskiego obywatelstwa Glebowi Czugunowowi, ich szanse na starty w dolnośląskiej drużynie dość znacząco zmalały. Istnieje szansa, że młodzi zawodnicy Sparty będą jeździć jako tzw. „goście” w innych klubach, tym bardziej, że realny stał się start 2. ligi. Nie tak dawno pojawiły się informacje o możliwych startach młodszego z braci, Bartosza w Rzeszowskim Towarzystwie Żużlowym. Prezes RzTŻ-u dementuje jednak te pogłoski. - Zanim odeszli do Wrocławia to owszem namawialiśmy ich, by startowali u nas, ale wybrali inną drogę. Teraz jednak nikt ze Sparty się ze mną nie kontaktował, więc właściwie nie ma tematu - mówi dla portalu nowiny24.pl Jan Madej.

- Mogę jedynie powiedzieć, że jestem bardzo zdziwiony tymi doniesieniami, ale pragnę też zauważyć, że Bartosz Curzytek nie został wypożyczony z RzTŻ. Betard Sparta negocjowała z sekcją żużlową Stali Rzeszów. Można powiedzieć, że to dwa różne kluby. Coś rzeczywiście wspomniał mi o tym na zebraniu zarządu Józef Lis, ale to wszystko – była to luźna rozmowa - zaznacza Madej. 

źródło: nowiny24.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9728 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl