REKLAMAeWinner Banner

Znamy składy na pierwszy mecz Wölfe Wittstock

Steven Mauer

Steven Mauer (fot. ThK.foto Thomas Klemm)

Za równo dwa tygodnie, w sobotę 11 lipca, na torze w Wittstock odbędą się pierwsze zawody w sezonie 2020. Precyzując – będzie to mecz, w którym weźmie udział drugoligowa drużyna.

Jak do tej pory u naszych zachodnich sąsiadów w bieżącym sezonie rozegrano tylko jedną imprezę. Ta odbyła się w Miśni, bez udziału publiczności. Pojechano w ramach turnieju indywidualnego, z podziałem na wiele klas pojemnościowych. Drugimi zawodami, jakie odbędą się w Niemczech, będzie mecz w Wittstock zaplanowany na 11 lipca. Zespół, który w tym roku wystartuje w polskiej 2. Lidze Żużlowej zmierzy się z teamem o umownej nazwie Reszta Niemiec. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:00.

Zezwolono na udział tysiąca widzów w tej imprezie. Niemiecki klub niedawno uruchomił możliwość rezerwowania wejściówek w sposób internetowy, ale już na ponad dwa tygodnie przed terminem zawodów bilety się skończyły. Głód żużla u kibiców zza naszej zachodniej granicy jest więc dość duży.

Naprzeciw oczekiwaniom fanów wyszli włodarze innego niemieckiego ośrodka z tego samego rejonu – Wolfslake. Dzień po meczu w Wittstock na torze nieopodal Berlina odbędzie się rewanżowe starcie Wilków z Resztą Niemiec. Ta impreza zaplanowana jest na godzinę 14:00. W Wolfslake zezwolono na obecność 900 kibiców.

Z kolei 25 lipca o godzinie 20:00 Wölfe Wittstock zmierzą się z zagranicznym rywalem, którym będzie żużlowa reprezentacja Czech.

Składy na mecz w Wittstock (11 lipca):
MSC Wölfe Wittstock:

1. Steven Mauer
2. Lukas Fienhage
3. Dominik Moser
4. Sandro Wassermann
5. Mirko Wolter
6. Ben Ernst
7. Lukas Baumann
8. Celina Liebmann

Reszta Niemiec:
1. Max Dilger
2. Michael Hartel
3. Maximilian Pott
4. Hannes Gast
5. Mads Hansen
6. Lukas Wegner
7. Erik Bachhuber

Menadżerem ekipy gospodarzy będzie Marcin Sekula.

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.854 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl