REKLAMAeWinner Banner

Powrót Joanny Cedrych i transfer z lokalnej TVP. Tworzy się ekipa na transmisje 2. LŻ

Stanisław Chomski i Joanna Cedrych

Stanisław Chomski i Joanna Cedrych (fot. Patryk Kowalski)

Joanna Cedrych i Katarzyna Szewerniak nowymi twarzami Motowizji TV. Obie panie pojawiły się w stacji w związku z projektem pokazywania 2. Ligi Żużlowej.

Motowizja TV kompletuje ekipę, która będzie pracować przy meczach 2. Ligi Żużlowej. Na początku dowiedzieliśmy się, że projekt będzie koordynował Gabriel Waliszko, znany dotąd z pracy w Canal Plus. Teraz doszły dwie panie – Joanna Cedrych i Katarzyna Szewerniak.

Cedrych, podobnie jak Waliszko, była w przeszłości związana z Canal Plus. Pracowała przy meczach PGE Ekstraligi, na których była reportem w parku maszyn. Poza tym przygotowywała cykliczny program Speedway+. W Motowizji TV ma być gospodynią studia meczowego. Będzie kibicom umilać czas i wypełniać przerwy między biegami zarówno rozmową z ekspertem, jak i też z zawodnikami.

Identyczną rolę ma pełnić Szewerniak, która ma na koncie współpracę z TVP Rzeszów, Radiem Rzeszów, telewizją internetową PZHl. Pani Katarzyna jest prezenterką, konferansjerką. Doskonale znają ją kibice Wilków Krosno, bo w ostatnim czasie robiła rozmowy z zawodnikami Wilków, które pojawiały się na klubowym fanpage’u.

Motowizja docelowo ma mieć trzy panie będące gospodyniami studia. Do tego ma dojść trzech komentatorów i goście. Jednym z nich ma być były żużlowiec Tomasz Chrzanowski.

Źródło: polskizuzel.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.065 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl